Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

JEDNOSTKI OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ Z DOFINANSOWANIEM WFOŚiGW

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Łysych pozyskała z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie dotację na zakup wyposażenia osobistego ochronnego strażaka, w ramach zawartej umowy dotacji nr 3023/22/NZ/DS z dnia 05 października 2022r na realizację zadania pn. „Zakup sprzętu i wyposażenia służącego do prowadzenia akcji ratowniczych i  usuwania skutków zagrożeń na potrzeby OSP w Łysych”.

W ramach zadania zakupione zostaną: aparat powietrzny - 2 komplety, butla do aparatu powietrznego - 4 szt., maska do aparatu powietrznego - 4 szt.

Koszty realizacji zadania wynoszą 25.660 zł w tym:

  • środki z WFOŚiGW w kwocie 20.000 zł;
  • środki własne gminy w kwocie 5.660 zł.

 

Również jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnikach pozyskała z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie dotację na zakup ratowniczego sprzętu hydraulicznego w ramach zawartej umowy dotacji nr 3071/22/NZ/DS z dnia 05 października 2022r. na realizację zadania pn.: „Zakup sprzętu i wyposażenia służącego do prowadzenia akcji ratowniczych i  suwania skutków zagrożeń na potrzeby OSP w Lipnikach”.

W ramach zadania zakupione zostaną: nożyce hydrauliczne z osprzętem -1 komplet.

Koszty realizacji zadania wynoszą 50.637 zł w tym:

  • środki z WFOŚiGW w kwocie 20.000 zł;
  • środki własne gminy w kwocie 30.637 zł.

Więcej informacji:  https://www.eostroleka.pl/jednostki-osp-z-naszego-regionu-otrzymaly-solidne-wsparcie-na-zaplanowane-inwestycje-i-zakupy-zdjecia,art99000.html 

OSP Łyse

OSP LIPNIKI