Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

„Seniorzy Seniorom”

W czwartek (15 września) gościliśmy u siebie Dzienny Dom „Senior+” z Olszewa-Borek. Spotkanie miało na celu pokazanie osobom starszym z naszego rejonu, że życie na emeryturze nie oznacza końca aktywności, a co najwyżej zmianę kierunku.

Członkowie „Senior+” przywieźli ze sobą wykonane własnoręcznie prace artystyczne: ozdoby, stroiki itp. Zabrali nas też w przeuroczą muzyczną podróż po Europie, wcielając się podczas występu w znane postacie sceny muzycznej jak: José Carreras, Helena Vondráčková, Krzysztof Krawczyk czy Luciano Pavarotti. Było przepięknie, kolorowo i wesoło. Po występie i przedstawieniu funkcjonowania Dziennego Domu „Senior+” odbyła się wspólna potańcówka.
Dziękujemy serdecznie naszym gościom i liczymy na dalszą współpracę, a naszych Seniorów zachęcamy do organizowania własnych spotkań w czym, jako dom kultury chętnie pomożemy.

Autor: GOKSiR w Łysych