Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Pani Czesława Chrostowska 09 lipca obchodziła 100 urodziny

Dostojnej Jubilatce życzenia wielu lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym złożyli: Małgorzata Krawczyk - przedstawicielka Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Placówki Zamiejscowej w Ostrołęce,  Aleksandra Mikołajczyk - Kierownik Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówki Terenowej w Myszyńcu, Grzegorz Fabiszewski -  Wójt Gminy Łyse, Stanisław Lisek – Przewodniczący Rady Gminy Łyse, Urszula Nurczyk - Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Łysych oraz Teresa Mielnicka – Sołtyska Wsi Baba, a prywatnie sąsiadka naszej 100-latki.

Pani Małgorzata odczytała list gratulacyjny skierowany do Pani Czesławy od Mateusza Morawieckiego - Prezesa Rady Ministrów.

Pani Czesława trzykrotnie wychodziła za mąż. Z pierwszym mężem Stanisławem doczekała się piątki dzieci. Po jego śmierci ponownie zawarła związek małżeński z Czesławem, w trakcie którego na świat przyszła czwórka ich dzieci. Następnie związała się z Józefem. Kilka lat temu Pani Czesława powróciła do rodzinnej miejscowości Baba, gdzie przebywa pod troskliwą opieką najstarszej córki Stanisławy oraz jej dzieci i wnuków.