Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

FESTYN SERASINIAKI

15 lipca 2017r. mieszkańcy Serafina i okolic licznie przybyli na festyn zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Serafinie.

Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów znalazły się miedzy innymi konkurencje sprawnościowe z atrakcyjnymi nagrodami, a także bezpłatny grill i degustacja potraw regionalnych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się bezpłatne zjeżdżalnie, trampoliny oraz ścianka wspinaczkowa.

W Trakcie imprezy Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Łyse podczas wspólnego występu zaprezentowały swoje umiejętności. Gorące życzenia stu lat z okazji urodzin otrzymała Pani Krystyna (Członkini KGW w Lipnikach).

Podczas festynu przeprowadzony został konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce, w którym główną nagrodą był rower.

Wieczorem uczestnicy festynu bawili się wesoło przy muzyce zespołu POWER z Łysych.

Festyn rodzinny został współfinansowany ze środków „Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” – Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.