Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

PIKNIK RODZINNY „NASZ WSPÓLNY CZAS”

Za nami piknik rodzinny pod hasłem „NASZ WSPÓLNY CZAS”.  Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji dla uczestników imprezy, w tym również darmowy poczęstunek. Na najmłodszych czekały konkursy i zabawy  z nagrodami przeprowadzone przez animatorów oraz dmuchana zjeżdżalnia. Do sportowej rywalizacji zachęcała również Kurpiowska Akademia Sportowa z Ostrołęki. Niecodzienny pokaz przygotowały cheerleaderki  „Pasja” z Ostrołęki i Adrian Duszak - wicemistrz świata w teqball.

Na scenie wystąpili: Waldek Chorążewicz, Gabrysia Calik, zespoły: Antykwariat, Droga na Ostrołękę, 4EVER, Lavers oraz DJ Grzegorz Konopka.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się szczepienia przeciw COVID-19. W niedzielę szczepionkę przyjęło ponad 90 osób. Mieszkańcy naszej gminy, którzy nie wypełniły jeszcze obowiązku spisowego mogli to zrobić w specjalnie przygotowanym punkcie spisowym.

Organizatorzy pikniku: Wójt Gminy Łyse, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Łysych.