Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Festyn Rodzinny - Bawimy się bez alkoholu

W niedzielę 22.08.2021r. w miejscowości Pupkowizna odbył się Festyn Rodzinny - Bawimy się bez alkoholu. O godz. 14 sołtys wsi oficjalnie powitał gości. Wśród nich byli: Wójt Gminy Łyse - Grzegorz Fabiszewski, przedstawiciele OSP Łyse, rachmistrz p. Julia Mierzejek, p. Teresa Czyż, panie animatorki: Justyna i Magda.

KGW wraz z mieszkańcami przygotowali stoisko z regionalnymi potrawami m.in. bigos, rejbak i chleb ze smalcem. Było też ognisko z pieczonymi ziemniakami i wodą cebulową. Wśród atrakcji dla dzieci znalazła się zjeżdżalnia, wata cukrowa oraz zabawa z animatorkami. Dużym zainteresowaniem cieszył się wóz strażacki i sprzęt gaśniczy.

Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy, a w szczególności Gospodarzowi naszej gminy Panu Grzegorzowi Fabiszewskiemu oraz GKRPA w Łysych, a także naszym sponsorom. Dziękujemy również zespołowi Lawers, który zapewnił nam oprawę muzyczną i taneczną.