Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Program – WYGRAJ SZANSĘ

28 lutego 2019 roku odbyły się gminne eliminacje do programu estradowego Wygraj Szansę. Głównym celem programu jest odkrywanie talentów artystycznych dzieci i młodzieży, zwłaszcza z ośrodków wiejskich i małych miast poprzez organizowanie konkursów, turniejów i przeglądów piosenek. Udział w programie gwarantuje promocję dla szczególnie uzdolnionych dzieci i młodzieży pod względem artystycznym oraz ułatwia im start do osiągniecia sukcesu. Program wspiera najzdolniejszych wokalistów oraz umożliwia rozwój ich talentów.

Do czwartkowej rywalizacji przystąpiły 4 osoby  – uzdolnieni uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy Łyse. Komisja po obejrzeniu występów uczestników konkursu wyłoniła reprezentanta Gminy Łyse – Gabrielę Calik, która 25 marca wystąpi w Sali Widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia !!!