Oficjalny Serwis Internetowy Gminy Łyse

Rodzinne świętowanie w Szkole Podstawowej w Lipnikach

W minionym tygodniu nasza społeczność świętowała Dzień Rodziny.

Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele spotkali się na wspólnej akademii, w której mieliśmy okazję zobaczyć wiele ciekawych inscenizacji. Tym razem, ku zaskoczeniu wszystkich, to właśnie rodzice wcielili się w role bohaterów utworu Juliana Tuwima. W prezencie dla swoich dzieci, zaprezentowali wydarzenia przedstawione w wierszu ,,Rzepka”. Występ sprawił najmłodszym uczniom wiele radości oraz uśmiechu. Dzieci w rewanżu, w sposób satyryczny, pokazały jak żyje przeciętna polska rodzina.

W minioną środę dla naszych pociech przygotowano mnóstwo niespodzianek. Na wszystkich czekała specjalnie rozstawiona ścianka do robienia zdjęć. Chętnym, uczennice ze Szkolnego Koła Wolontariatu wykonywały różnorodne tatuaże oraz kolorowe warkoczyki. Nie zabrakło animacji ruchowych do muzyki tanecznej oraz puszczania baniek mydlanych.

W tym roku organizatorzy imprezy postawili na twórczość artystyczną. Wykonując piękne prace malarskie, rodzice wraz z dziećmi tworzyli niepowtarzalny nastrój.

Lubiący aktywność fizyczną i zdrowy wysiłek, mogli uczestniczyć w konkurencjach sportowych, tj. gra w piłkę nożną oraz strzelanie z łuku.

Wspólne świętowanie zwieńczył grill oraz słodkie przekąski.

Nad bezpieczeństwem czuwali nauczyciele oraz zaproszone służby: druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnikach oraz mundurowi z Posterunku Policji w Łysych.

Cieszymy się, że wspólna obecność wniosła ogrom radości, uśmiechu i dobrej zabawy.

Drodzy Rodzice dziękujemy za wspólny czas oraz integrację w inicjatywach szkolnych.

Składamy podziękowania wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem sprawili, że ten dzień był wyjątkowy.

Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Autor: Szkoła Podstawowa w Lipnikach